- XD DESIGN

За университета, училището, работата или следващото ви пътуване, раницата Bobby Soft е готова! Емблематичният дизайн против кражба на Booby със скрити и RFID защитени джобове, без достъп отпред и скрити ципове вече е допълнен с обезопасено изтегляне на циповете на основното отделение, за да запазите вещите си още по-сигурно. Просторният интериор е удобен и универсален. В основното отделение можете лесно да организирате вещите си. Разполагате с подплатено 15,6-инчово отделение за лаптоп, джоб за таблет, интелигентни малки джобове и скоба за ключодържател. Горната част на раницата е разширяема, като дава допълнително място за съхранение на дрехи, книги или всичко необходимо за вашата ежедневна употреба. Тази раница също е снабдена с вграден USB порт за зареждане и е направена от водоотблъскващ материал, което я прави много функционална. Изработена от рециклирани материали и отговаря на всеки стил.
Основни функции:
• Против кражба
Няма достъп отпред
Скрити ципове
• Обезопасено изтегляне на циповете
• Разширяемо отделение
• Джоб за карти с цип (в презрамката)
• USB порт за зареждане
• Водоотблъскващ материал
• RFID защитен джоб
• Каишка за багаж
• Органайзер панел
• Вътрешни джобове
• Интегриран ключодържател
• Отразяваща лента и лого
• Изработена от рециклирани материали
• Лаптоп: 15.6 " - 27 x 33 x 2.5 cm
Цвят - сив
Размер - 30/45/18 см
Обем - 13-16 л
Тегло - 0.62 кг
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | рециклиран PET |
| Материал | рециклиран PET |
| Обем | 16 л |
| Обем | 16 л |
| Цвят | син |
| Цвят | син |
| Пол | мъжки |
| Размер лаптоп | 15 |
| Размер лаптоп | 6“ |
| Размер лаптоп | 15 |
| Размер лаптоп | 6“ |
| Пол | мъжки |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Обем (L) | 16 L |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Син |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп (inch) | 15.6 |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло (kg) | 0.7 |
| Брой отделения (count) | 2 |
| С калъф против дъжд | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Раница XD-design Bobby Soft 15.6", синя
Организирайте се и бъдете в безопасност с раницата XD-design Bobby Soft, създадена за градски пътувания и ежедневие. Антикражбените ѝ функции и меките материали предлагат както стил, така и спокойствие.
Ключови Предимства
- Антикражбен дизайн — Скрити ципове и устойчива на рязане презрамка предпазват вещите ви.
- Отделение за лаптоп — Побира лаптопи до 15.6" с подплатена защита.
- USB порт за зареждане — Зареждайте устройствата си в движение с вградения външен USB порт.
- Водоустойчива — Издръжлив полиестерен материал предпазва от лек дъжд.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обем | 16 L |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Син |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп | 15.6 инча |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло | 0.7 кг |
| Брой отделения | 2 |
Какво има в кутията
- Раница XD-design Bobby Soft
- USB кабел за зареждане
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




